Vitajte na haluziny.webnode.sk

Toto je to pravé miesto na zábavu a oddych....dúfam že sa tu zabavíte a získate usmev :D

Usmev do života...čo by sme si priali viac ??? :) budem  rád ked tu nájdete niečo,čo sa vam zapáči a ked nájdete niečo,čo vam na tejto stránke chýba,niečo čo by ste tu chceli mať,napíšte my na xx_bmx_xx@azet.sk...prímem kazdu radu :D som začiatočník a budem rád ked mi s niečim poradíte :D tak prajem príjemnú zábavu :D (SORRY ZA CHYBY :)

 

ALE KEDZE SOM KKT TAKZE SA MI TU NECHCE NIč DAVAť ...šMARIL SOM SEM ZOPAR OPTICKYCH OJEBOV A POD ZOPAR VTIPOV TO VAM STAčI .....PRIDU AJ VIDEá A POD.VECI ALE MOMENTALNE SA MI NECHCE TAKžE KED SA MI TO V HLAVE DA DO KOPI TAK TO TU VYLEPSIM :D...ZATIAL GOOGLE A POD :DDDD.....ZA GRAMATICKE CHYBY SA NA MNA NESERTE DIKTATY MI NIKDY NEšLY.. X)


Fúúj too blee...to tí tam pod tymto maju za domace zvieratká patkany?? porazi?? .... ak neviete tyto ludia maju potkana ako posvätné zviera ..normalne to chovajú...starajú sa o to..no neni to na porazenie??? To,čo mi strielame,hrdúsime,zabijame......fuuj blee hnusné...oni sa o to staraju ako mi o mačky a psov:D Asi preto je tam všade mor,AIDS,všelijake chrýpky a ine chorobi.....no ked sú debili tak nech sa nečudujú že kapu ako muchy na všelijaké choroby :D



Kontakt

Haluziny


Anketa

páči sa vám táto stránka???

myslim že áno
39%
72

áno ale niečo tomu este chýba
23%
43

nič moc...sú aj lepšie
19%
35

nepáči...úplne suché!
18%
34

Celkový počet hlasov: 184


Anketa

si debil???

áno
44%
33

nie
47%
35

a ty???
9%
7

Celkový počet hlasov: 75


Anketa

chcete tu aj erotiku??? :DD

jasnee...prečo nie???
55%
11

mne je to v .....
25%
5

niee je to dobre bez toho :)
20%
4

Celkový počet hlasov: 20